You are here:

Susipažinkim

UAB „Pas Bobutę“- natūralių ir sveikų produktų internetinė parduotuvė

Esame šeima su trimis vaikais, jau dešimtmetį dirbantys su prieskoniais, arbatomis ir įvairiausiais natūraliais produktais. Labai mėgstame ir vertiname natūralius, kokybiškus, sveikesnius produktus. Norime patys naudoti gerus gaminius, bei pasiūlyti Jums galimybę įsigyti kokybiškas prekes. Todėl buvo įkurta internetinė maisto prekių ir kitų smulkiųjų ūkininkų, šeimos įmonėlių pagamintų natūralių produktų parduotuvė. Savo tiekėjus ir Jų prekes pažįstame labai gerai, todėl galime Jums pasiūlyti kokybišką aptarnavimo (konsultavimo) sistema. Nuoširdžiai patarsime, padėsime išsirinkti.

„Pas Bobutę” firminiai produktai:

Kanapių produktai. Sukūrėme labai plačią pluoštinių kanapių produktų liniją, kur rasite ne tik arbatą ar baltymus, bet ir kūno priežiūros, pirties, sveikatos priežiūros priemones. Apie kanapes gilinamės labai stipriai, todėl su malonumu pasidalinsime su Jumis savo žiniomis, suteiksime konsultaciją kaip vartoti kanapių produktus virtuvėje ar sveikatos gerinimui, kaip atskirti kanapių sėklų aliejaus ir žiedų aliejaus (CBD) naudą.

Arbatos. Paragavę musų arbatas suprasite kodėl mes jas pasirinkome. Tarp didžiulės pasiūlos pasaulyje, esame atsirinkę aukščiausios kokybės, subtilaus skonio tradicines ( Balta, juoda ir žalia arbata), prieskonines ir įvairiausių žolelių arbatas.

Prieskoniai. Tarp plataus pasirinkimo grynų , natūralių prieskonių siūlome išmėginti ir mūsų sukurtus, natūralius, be druskų ir kvapiųjų medžiagų mišinius. Tikime, kad sugebėsime nustebinti.. 🙂 Visada galite klausti patarimo jūsų norimai improvizacijai virtuvėje ar prieskonių panaudojimo sveikatai gerinti.

 Kasdien kuriame, ieškome, išbandome kažką naujo…tai lyg susiformavęs įprotis ir įprastinė mūsų veikla 🙂 Tad pastoviai įnešame naujovių į savo asortimentą. Visada galite aplankyti mūsų parduotuvėlę ir paskanauti, susipažinti su musų produktais, jų kvapais. Jei neturite tam laiko, tiesiog pasitikėkite mūsų skoniu ir užsisakykite iš mūsų el.parduotuvės…;)

Mūsų tikslas – susirasti bendraminčių, draugų, su kuriais galėtumėme bendrauti ir bendradarbiauti. Mes siekiame, kad įsigiję prekę mūsų internetinėje parduotuvėje, gautumėte visą Jus dominančią informaciją, konsultaciją, kad norėtumėte ir vėl grįžti čia.

Siekiame suteikti Jums pasitenkinimą.

Pozityviai įtakojame jūsų sveikatą….

APIE PRISTATYMĄ:

Produktus pristatome per paštą, paštomatus. Tad patogiu sau laiku galėsite atsiimti prekes artimiausiame Jums skyriuje. Prekes siunčiame visame pasaulyje, kur begyventumėte, jei tik paštas pasiekia Jus…:)

Su Pagarba, 

UAB „Pas Bobutę”